Програма автоматизації для ветклініки

Форум » Програма автоматизації для ветклініки
Lutikov [Topic Starter] Создан: 13 Окт. 2024, 22:22:50
Аватар пользователя
Сообщений: 2
Тем: 3
Дата рег: 10 Сен. 2024
Я щойно дізналася про нову програму автоматизації для ветклініки, але все ще не впевнена, чи вона справді така корисна, як обіцяють розробники. Чи не могли б ви поділитися своїм досвідом або думками про це? Чи важко впроваджувати нові технології у звичну практику? І що, на вашу думку, є найбільшими перевагами використання такої програми?
mirusa #425 Комментировал: 14 Окт. 2024, 21:26:21
Аватар пользователя
Сообщений: 18
Тем: 0
Дата рег: 10 Сен. 2024
Я вже кілька років використовую програму обліку для ветеринарних клінік - ENOTE, і можу з упевненістю сказати, що вона значно спростила нашу роботу. Переваг безліч, починаючи з автоматизації запису прийому пацієнтів, що дозволяє уникнути плутанини, і закінчуючи веденням історій хвороб, що дуже корисно при повторних візитах. В ENOTE є можливість легко генерувати звіти, що допомагає нам контролювати фінансові показники, а також вести облік ліків та матеріалів. Це особливо важливо в умовах, коли ми маємо справу з багатьма тваринами одночасно. Окрім цього, програма дозволяє інтегрувати електронні чекбокси https://enote.vet/e4doc/pidkliuchennia-chekboks-v-ienoti/ , що значно полегшує спілкування з клієнтами. Завдяки простому інтерфейсу та функціоналу, ENOTE дозволяє нам зосередитися на лікуванні тварин, а не на паперовій бюрократії.

Написать ответ

Оставлять комментарий может только зарегистрированный пользователь. Пройдите регистрацию и зайдите обратно на форум.