Продати волосся - цікава ідея?

Форум » Продати волосся - цікава ідея?
Poltop [Topic Starter] Создан: 2 Май 2024, 16:56:21
Аватар пользователя
Сообщений: 0
Тем: 4
Дата рег: 26 Янв. 2024
Власне волосся - це не лише частина нашого образу, а й потенційний ресурс, який може приносити вигоду. Продати волосся Київ https://lux-salon.com.ua/ua/prodatyvolossya/kyyv - це можливість не лише отримати додатковий дохід, а й змінити своє життя на краще. Чи вважали ви коли-небудь, що ваші природні локони можуть стати цінним активом? Іноді нам потрібно просто побачити більше можливостей у тому, що ми вже маємо. Ваше волосся може стати не лише джерелом доходу, а й змінити ваш стиль та образ. Чому б не розглянути цей варіант, якщо ви шукаєте способи збільшити свій бюджет?
ivanovnal #272 Комментировал: 2 Июн. 2024, 11:02:47
Аватар пользователя
Сообщений: 1
Тем: 0
Дата рег: 2 Июн. 2024
Зараз переживаю період змін і хочу кардинально змінити свій стиль. Маю довге волосся, яке готова продати, але не знаю, куди звернутися. Чи могли б ви підказати, де це можна зробити, і чи можна одразу отримати за це кошти?
akacp #273 Комментировал: 2 Июн. 2024, 11:07:07
Аватар пользователя
Сообщений: 1
Тем: 1
Дата рег: 2 Июн. 2024
Моя подруга нещодавно вирішила продати своє довге незабарвлене волосся, і я порекомендувала їй компанію HAIRUA у Києві. Вона була вражена тим, як професійно і швидко пройшов процес. Вони запропонували їй відмінну ціну - понад 5000 гривень за її 40 сантиметрів волосся. Крім того, скупка волосся https://hairua.com/ HAIRUA гарантує чесні та прозорі умови угоди, що є важливим фактором. Для тих, хто має незабарвлене волосся без сивини, це чудова можливість отримати гідну винагороду. Вони навіть можуть запропонувати до 100000 гривень за один кілограм волосся! Якщо у вас є такі плани, раджу зателефонувати їм на +380930835633 або написати у Viber, щоб дізнатися деталі.
Who #279 Комментировал: 21 Июн. 2024, 14:56:40
Аватар пользователя
Сообщений: 1
Тем: 0
Дата рег: 21 Июн. 2024
и за сколько?

Написать ответ

Оставлять комментарий может только зарегистрированный пользователь. Пройдите регистрацию и зайдите обратно на форум.